Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    A hsz.-ek idejéből látom, hogy elég döcögős a topik, ezért félve "frissítem" fel...
    Kb. egy hónapja, hogy a haverokkal elmentünk a Kakucsring-re, bérgokartozni. Életemben először ültem bele, de már a harmadik körben visított alattam a cucc. Annyira megtetszett, hogy aznap este a neten keresztül vettem egyet, másnap már nálam volt a gép. Egy fiatal srácé volt, zörgött, lötyögött rajta minden, de ment, mint a szél. Egy hét meló és gépmunka, így minden a helyén...
    Persze nem egy kihegyezett versenygokartról beszélek, nem is ez volt a cél, hiszen 50 üzemóránként nem akarok kifizetni 30-80k.-t a tuningmotor generáljára. Egy felnőtt méretű szabvány gépet vettem, de a blokk egy 150ccm piaggio, önindítós, önváltós...
    Bizonyára rövid, kanyargós pályán használták, mert az áttétel is rövid volt. 85 kilómmal beleültem és gázra a két hátsó gumi helyben forgott...Azóta persze elvettem a kedvét, mert a 28:23 áttétel azóta 40:16 forog és szerintem ezen a pályán nem ez a vége...

    Nem tudom hány embert érinhet a PH.-n egy gokart tulajdonlása, de jó lenne, ha ez a topik nem csak az élményekről szólna, hanem az esetleges gép, vagy alkatrész beszerzésekről is. Ennek tudatában bátorkodtam "felhozni" a topikot.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák