Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Eastman #3607 üzenetére

    Eltelik 10-20 év és hidd el, szívesen választasz majd nőből '90 utánit :D .
    Na de komolyan, szerintem ezek a trükközések nem jelentik azt, hogy ne dolgoznának lelkiismeretesen, egyszerűen arról van szó, hogy valamennyire értelmes szinten kell tartani a gitárok árát. A lényeges kérdés amúgy is az, hogy mennyire kényelmes az adott gitár és hogy milyen a hangja. Ha egy gitár jó, akkor teljesen lényegtelen, hogy hány darab fát ragasztottak össze az elkészítésénél.
    A kamu vagy félig kamu juhar top-okat pedig fogd úgy fel, hogy dekorációs céllal rakják a gitárra. Ugyanaz, mint ha valamilyen extra festéssel árulnák, ott sem a festéktől lesz jó a gitár, pusztán csak kellemesebb a szemnek. Igazából egy gyönyörű mintájú vastag juhar topot rárakni egy gitárra színtiszta pazarlás.

    Mondjuk hozzá kell tenni, hogy nekem nagyon tetszenek a hightech cuccok, egyáltalán nem gondolom úgy, hogy le kéne ragadni az 50-es éveknél a gitárkészítésnél. Persze, anyagilag nagyon erősen korlátozva vagyok ilyen téren, de ha megtehetném, sokkal inkább vennék egy Parker gitárt, mint egy ugyanannyira drága Gibsont.

Új hozzászólás Aktív témák