Új hozzászólás Aktív témák

  • atomeec

    senior tag

    Kicsit körülményesen, de ma sikerült átvennem az új kedvencem. Egyúttal el is bizonytalanodtam a multieffektekben...Nagyon minimális hangzásbeli különbség van, a tipikus Les Paul hangzásból szinte semmi. Tegyük hozzá, hogy lehet a hangszóró a ludas, 5.1-es Logitech, de fejhallgatóval sem ájultam el tőle. Guitar Rig-ben viszon már kellemesebb volt (muszáj volt kipróbálni máshogy is).

    [L:/dl/upc/2016-03/15/167335_gfrsvdst96vfgmce_camerazoom-20160315163645774.jpg](IMG:/dl/upc/2016-03/15/167335_gfrsvdst96vfgmce_camerazoom-20160315163645774.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    Sajnos csak telefonom van fényképezni...
    Nagyon örülök neki, Youtube-on, egyéb helyeken írák, hogy előfordulhat festési hiba rajta, én nem találtam, külsőre nagyon szép, egyedül a potméterek sapkái vannak silány módon rátéve, nem merőleges a tengelyre egyik sem.

    Holnap körbejárom még, mert állítani kell rajta. A boltban nagyon rendes volt az eladó, átnézte (még szombaton megérkezett és ott várt bontatlanul, de csak ma volt fizetés) előttem, kiegyenesítette a nyakat (de minek...). 12. bundnál szinte 2mm sincs a húrmagasság és erősebb pengetésnél előfordul egy kis zörgés. Kár, hogy a hosszú hétvége utolsó délutánján kaphattam csak meg. Sebaj, holnap meló után esem is neki :))

Új hozzászólás Aktív témák