Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmacs

    aktív tag

    Elolvasva az okfejtéseket,csak a saját tapasztalatomat tudnám hozzáfűzni.Lassan 1 éve vettem először a kezembe gitárt és nemrég azt éreztem hogy semmire sem haladok csak toporgok egy helyben.Kicsit lankadt is az elszántságom,de én például kitűztem egy rövidtávú célt magamnak,mégpedig hogy addig nem kezdek dalokat megtanulni amíg nem tanulom meg rendesen lefogni,váltogatni az akkordokat és legalább 2-3 skálát oda vissza!Gondolkoztam tanáron de se pénzem,se időm nem lenne,na meg utálom ha követelnek.Öröm az ürömben hogy körülöttem sokan gitároznak már elég régen,így mindég tanulok valakitől valami újat és így lassan de biztosan haladok előre.Persze nem mindég van időm nekem sem elővenni a gitárt és gyakorolni.
    A zeneelmélet miatt biztos jó lenne egy tanár de hát kitudja,lehet az venné el a kedvemet. ;)
    Ja,és idő mint a tenger :))

    [ Szerkesztve ]

    BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

Új hozzászólás Aktív témák