Új hozzászólás Aktív témák

  • hNp88

    aktív tag

    üdv ismét emberek.

    kissé el voltam tűnve a legutóbbi poszt óta (tanulmányi verseny, lengyelországi túra, ballagás, sokminden..), láttam válaszoltatok sokan, köszönöm :R megpróbálok valami válasz-szerűt...

    Szten Márs:

    nem, dehogy sietek :D
    értem én, hogy nem a tehetség a lényeg. de amikor már tényleg fáj ránézni a hangszerre, már nem esik jól a kezembe venni, mert már saját magam is csak gyötrődök amiatt, amit "játszok"... hát.. :( nem egy túl jó érzés. és közben látni amit mások fele annyi gyakorlással, töredék idő alatt az enyémhez képest elérnek, na az rátesz még egy lapáttal... az elején az volt, kb ugyanaz, amit írtál, lefogtam egy akkordot, megpengettem, és majd' elájultam... csak azóta elmúlt ez a varázs :(

    bass.gitáron kezdtem. leginkább csak tabokat pötyögtem, meg haveroktól (mind a kettőtől) igyekeztem ellesni pl. pengetést, meg efféle apróságokat, illetve vagy pár (nemtom :D) alkalommal voltam tanárnál is.

    sajnos nem pesti vagyok, de szoktam feljárkálni, ha sikerül gitárral felvergődni, szólok előtte, aztán meglássuk :D

    Eastman:

    bass.gitár az valamivel jobban megy, de a tartásom pl. ott is ugyanolyan görcsös, mint az elektronyoson. amúgy az eredeti cél az volt, hogy egyszemélyes "zenekar" legyek :D

    sanzik:

    az önbizalom számomra ismeretlen fogalom :( :D

    atidzsiforc

    nem lenne az kidobott idő, hisz nem csak ezt csináltam 2 évig :) az őszinteség pedig szerintem az egyik legjobb dolog, végülis mondhatta volna, hogy járjak hozzá, abból is csak haszna lett volna...

    megvan egyébként a "pozitív oldal" is. elektronikával is kb 2 éve foglalkozok (épületvillanyásznak tanulok hivatalosan, amúgy meg minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos), az meg ragad rám, asszem ebben megtaláltam a hivatásom is, soha ennyi sikerem semmiben nem volt még, mint ebben. :C legalábbis ezen a szinten még jó vagyok, lehet ha elkerülök egyetemre, sírni fogok emiatt is :DDD

    most hogy mindezt leírtam leporolom az öreg Warlock-ot és előkeresem az erősítőm kábelét :DDD

    de jó, hogy végre tudtam válaszolni... jól esik végre a nyugalom.

    [ Szerkesztve ]

    Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Új hozzászólás Aktív témák