Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryman

    tag

    Szasztok
    Ma már 5. napja csak a gépemmel szenvedek. Rájöttem hogy az SSD valószínű szar és garicserés lesz. Most felhúztam szüzen HDD-re csak a wint,alaplapi progikat és azzal ment is a rendszer. Vissza tettem F4-ről F3-ra a Biost biztos ami biztos.
    Viszont jött a nagy próba, amivel még volt gond a videodriver telepítés. CD-ről telepítve a 11.8 fel is ment, de a telepítés közben már jelzett egy hibát "hogy nem találja a telepítőcsomagot vagy hasonlót" ezt leokézva tovább futva a telepítő, felment a CCC és újraindult a gép. A rendszer "működött". Azért mielött elindultam melóba, megpróbáltam CCC-n keresztűl lefrissíteni a drivert. A következőt tapasztaltam a telepítési folyamat alatt: "A CCC telepítése leált hiba miatt, a win megoldást keres rá, értesíteni fog ha megtalálta" .... Ezzel nem tudok mit kezdeni.Azt még nem próbáltam meg, hogy simán az AMD Drivers oldalról leszedem a 11.9-et és közvetlenül azt telepítem mert nem volt rá időm. Milött összehalt volna a rendszerem a CCC ugyan ezt eljátszota és akkor a 11.8 volt fent, hogy a Hiba miatt megált a CCC működése, akkor próbáltam feltelepíteni 11.9-et simán, de azt meg nem telepítette megfelelően vagy eggyáltalán nem. Este 10 után fogok tudni újra próbálkozni. Elismétlem szűz rendszer csak a kötelező cuccok vannak fent. Mit tudnátok tanácsolni mit tegyek mikor hazamegyek, lehet e gond az alaplapommal vagy rosszól csinálom a biostelepítést?

    Gigabyte 990FXA-UD3, , Amd Fx-8350, Corsair H80i,4x4Gb Kit DDR3 1600Hz, Sapphire Radeon HD 6950 2GB, Corsair TX750Watt, OCZ Agiliti 3 SSD

Új hozzászólás Aktív témák