Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz as_Rock #938 üzenetére

    Hogy nem ismerem, az azért túlzás. Kipróbáltam többször is, de számomra szimpatikusabb a Ghost.

    Továbbá elég jól ismerem az ilyen típusú programok működési logikáját, valamint az is tény, hogy szektorszintű írásnál jóval lassabban működnek a dolgok. Például olyankor is, mikor egy lemez szektorait (adatmegsemmisítés céljából) feltöltöm nullákkal. Az is elég lassú. Itt azután adódik bizonyos különbség attól függően, hogy Windows vagy DOS-alapú programot használok (lemezkezelési sebesség).

    Tehát amikor én azt mondom, hogy valamit nem mondok biztosra, az attól még lehet 99 %-ig biztos. Csak tudod, egy precíz műszaki ember néha ilyen hülyén gondolkodik: 99 % az nem 100 %. Tehát ilyen téren nekem elég szögletes a gondolkodásom, ezt a sokéves tapasztalat alakítja így. (Mármint nem kimondottan számítógépek kapcsán, hanem elektronikus áramkörökkel foglalkozom, ami idővel az ember gondolkodására is kihat, fizika törvényei, meg ilyesmik.)

    Mindamellett érdekes mellékzöngét érzékelek a megjegyzésedben: nézd, egyáltalán nem fontos nekem itt átadni a tapasztalataimat -- nem is kell megköszönni természetesen --, hiszen önként, hobbyból írtam.

    De tényleg bocsi, hogy megszólaltam, csak talán elfelejtettem, hogy most a Prohardveren vagyok (színvonal -- tisztelet a kivételnek...).

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák