Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz ProEvoFan #399 üzenetére

    Ha ott tartasz, akkor bőven kell lennie neked is, szerintem hasznosabb talizmánoknak.
    És azért írom, hogy szerintem hasznosabb, mert nekem ritkán volt bajom a nyersanyagokkal eddig. Kardomba is pl egy fejlesztés megy már csak majd bele, és fullos. Ahhoz csak az 1000 alapanyag (gyűjtemény a neve vagy mi?) ami sok. De majd csinálok feladatokat, és akkor lesz ajándék is, azzal meg gyorsan összejön.

    Én mindent harcnak vetek alá. Ami érdekes, mert eddig ha bármilyen játékban volt lopakodási opció, akkor lopakodtam. Itt viszont a becsület fontos. :D
    Eléggé zavar is, amikor besétálok egy táborba, és ott kell ugrálnom az enemyk előtt, hogy vegyen már észre, nehogy véletlenül sunyin leszúrjam őket. :)

    Full rambo-ba nyomom. Vágtatok a lovon, aztán ugrok a lóról be közéjük. HelloSzia nyissz-nassz... :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák