Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Sordoran #18197 üzenetére

    Ventinek a nehéz enemyk tettek be. Meg ow-re kazu praktikusabb. Zhongli épp kivezetés alatt van a healer meta miatt, raiden kitje meg időtmúlt, ami mindig felidegesít és vagy nem használom vagy hyperbloomra. :DDD

    Furina amúgy kap most béta buffot, úgy Hutao brutál buffot kap, vele az se számít, ha 50% felett vagy mindig. De neuvon is dob, illetve még alhaithamon is. Valszeg Arle-nak is fog kelleni, de neki ráér rerunkor kiszedni.

    Én azért is skippelek sokat, mert nem szeretek erőforrásokat farmolni. Meg annak nincs értelme, hogy annyi karakter legyen azt se tudjam kivel játsszak. Elég karakterem már most is van, így csak a "waifukat" gyűjtöm be, azok közül is csak azt, aki elég erős és jó a kitje. Raiden kitje se az igazi, ami mindig felcsesz, ezért nem használom. :D
    Meg hát azért jön ennyi új 5*, hogy mindenki nagyobb eséllyel találjon neki nagyon tetszőt.
    Legalább 8 új lesz 4.x alatt, abból nekem 3 bőven elég, 4*-ok nem érdekelnek külön, miattuk nem fogok húzni.

    86k dps hutaoval az wtf. 50% fölött!

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Sordoran #18197 üzenetére

    F2P vagyok 3.1 vagy 3.2 óta, nem emlékszem pontosan. Kicsit több mint 2 év alatt elértem azt a lélektani határt, hogy "nekem ez ennyit ér". Úgyhogy a kérdésed ezzel megválaszolásra került, legrosszabb esetben 0db wishem marad Venti után :D

    Igazából régóta szemezek Ventivel, de eddig sosem volt okom hogy kihúzzam (Kazuha miatt, igen :DDD ). Viszont most Zhonglit/Thomát (mikor hogy) szeretném lecserélni vele a Wanderer csapatban, hiányzik a grouping és se Sucrose se Kazuha nem jó mellé.

    Ha ez után az összes bannert skippelem, akkor Articsóka és Klór garantált. De valószínűleg ez úgy is változni fog még, egyrészt mert lehetek még szerencsés (remélem :D), másrészt mert tisztán gameplay miatt húzok és a karakter design, sztori önmagában kevés nekem. Lehet végül őket se húzom ki mert Dehya treatmentet kapnak aztán inkább rámegyek Wanderer rerunokon a C6-ra :))

    De egyébként Furina pont ezért lett kicsit érdektelen számomra, semmi menő nincs a kitjében. Venti konkrét feketelyukat csinál, Zhongli meteort zúdít a földre és halhatatlanná tesz, Raiden booba sword és végelen energia, Nahida nyersanyagszondás AR szemüveggel rendelkezik és egy rohadt nagy domaint generál az ultijával, Furina meg... hydrot applyol kis minionokkal és buffol. Váó. :DDD Persze nem vitatom hogy lesz használati módja és új csapatösszeállításokat fog eredményezni, ezért nem vetem el teljesen, de hát na. :N

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák