Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiro

    senior tag

    válasz emiki6 #15498 üzenetére

    Sara csupán C4. :(
    Ja tényleg a Q az tölt Resolve Stacket is, csak tényleg iszonyat energia igényes.
    Itt 242%-ot raktam rá, és nem volt elég. Bár Abyssban több ellenfél ellen már oké.

    Emblem of Severed Fate gyűjtemény.
    Anno azt mondtam, hogy vége, de mióta Beidoun lecseréltem a Serpent Spine-t Rain Slasherre, azóta úgy érzem nem ártana neki egy két jobb darab, csak hát azoknak iszonyat kevés az esési esélye.

    Ganyuval kapcsolatban már egy ideje gondolkodom azon, hogy visszatérjek Mono Cryo/Freeze buildre, s csak szintezni kéne csak...
    Ehhez kapcsolódóan arra is gondoltam, hogy Shenhe 2+2-es ATK-ATK-ATK buildjét lecserélném egy Blizzard ATK-Cryo-Crit szettre. A jelenlegi 3300ATK az úgy kb 2600-ra csökkenne, így az 5/7 skill stack valamivel kevesebbet sebezne, viszont a személyes sebzése megnőne, plusz még mindig ott vannak neki a DMG és Shred bónuszok.


    Bár előtte fel kéne szintezni Nilounak a Bloomer szettet, amit még mindig nem sikerült összehozni. Az Anemo DPS szettből meg még nem is esett használható. :( Pedig itt oylan terveim is voltak, hogy Thomat kiépítem Burgeonra... :U ... de már azzal is megelégszem, ha Niloué végre maxos lesz.

    #15500 Mike
    Még mindig nem tudtam megbékélni a youkai kölykökkel. Ez valami fejlesztői lustaság vagy tényleg csak a helyi poronytok farsangolnak? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák