Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz SSJPeter #4387 üzenetére

    Nem tudok elvonatkoztatni a tényektől. Én már csak ilyen vagyok. A BFG nem véletlenül lépet ki.
    Én általában azért írok ide, mert fsb1000-nek mindig van valami olyan hozzáfűznivalója, amiben én is szóba kerülök. Mivel rendre nem érti miről írok, ezért kötelességem kijavítani, nehogy téves információkhoz jussanak az olvasók.
    Én nem írtam le sehol, hogy az NV így szar meg úgy szar. :) Amit leírok azt érvekkel és tényekkel támasztom alá. Nyilván azt nem tudom alátámasztani, hogy miért szar az NV, mert nem írtam le. :)
    Nekem semmi bajom a Fermivel. Én megértem, hogy miért lett ilyen. Ami esetleg probléma, hogy az AMD nevetségesen magasra árazhatja az olcsón előállítható kártyáit. Ez lényegében szúrja a szemem, de most ez ellen nem tehetek semmit.

    Én nem veszek 200 wattnál többet fogyasztó kártyát (ez számomra egy lélektani határ). Ez már alapból kizárja a Fermit. Ha 200 wattnál kisebb fogyasztás mellett, ugyanazon az áron hozza a Geforce azt a teljesítményt, amit az azonos árú Radeon, akkor nyilván vennék ilyen kártyát. Régebben is így döntöttem, volt is 6600GT-m, meg 7600GT-m. Bár a 7600GT-nél nem tetszett a Radeon x1000 sorozat egyik architektúrális hiányossága (ez volt a fő szempont a GEforce mellett). Ezt a harmadik dimenzióban meg is írtam. Sokan nem törődtek vele anno, de én rendre kihangsúlyoztam. Kaptam is a fejemre, hogy fan vagyok. :DDD Nyilván a VTF támogatásának hiánya azért volt szerintem probléma, mert kihasználták a játékok. No meg ott volt a PCF hiánya is. Persze ezt magyarázhattam. :D

    (#4390) fsb1000: Ohh ... igen igazad van. Valszeg csak a vita helyében írtam ezt. Én kérek elnézést. :R
    Azt nem tudom, hogy globálisan mennyi gond volt vele. Igazából én ezt nem szoktam levetíteni a magyar fórumokra. A GTX 280 és a HD 4850 megjelenésekor is sok volt a hazai gond, de a statisztika szerint teljesen átlagosak a kártyák meghibásodási adatai.
    Én szeretek veled diskurálni. Izgalmasnak tartom a véleményed. Messze nem átlagos a gondolkodásmódod ... és ezt nem bántásnak szánom. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák