Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz sanzi89 #1696 üzenetére

    Szerintem bármilyen extra infó, amivel segítheted őket. Bár nincs tippem, hogy mi lehetne. Lehet csak ilyen sablonkérdés tőlük. Vagy időhúzás.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

  • Outlander

    őstag

    válasz sanzi89 #1696 üzenetére

    Jó lenne tudni h milyen kontextusból ragadtad ki.

    Így elsőre gondolom a gearbestes ticketes beszélgetésre gondolhattak... avagy ha írtad h leveleztél a dpd-vel és ott azt állították "elveszett" akkor azt (is).

    De így ennyiből nehéz megállapítani. :U

    [ Szerkesztve ]

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

  • axlfsi

    veterán

    válasz sanzi89 #1696 üzenetére

    Vegigolvastam a hozzaszolasaidat, a sztoridat... Eleg szomoru es ahogy nagyjabol vegigfutottam a topikot, nem keves elveszett csomagot latok a DPD-vel...

    Ezzel vegul mi tortent, meg mindig nincs fejlemeny? Rakerdeztel PP-nel, hogy vegulis mi a pekf@asza dokumentumot szeretnenek mindezek es sokadik nap utan?

    Mas, de ehhez hasonlo par kerdesem lenne:

    1. irtatok korabban, hogy mostmar talan nem a DPD-vel kuldenek (a sok probelma miatt(?)), hanem a DHL-lel. Ez valoban igy van mar, kivetel nelkul vagy csak lett egy masodik (DHL) futar is az EU raktarakbol es random kuldozgetnek, felvaltva?

    2. a GB-s biztositasra extra felarat badarsag fizetni es csak parasztvakitas, ebben mindenki egyet ert, ugye? (hiszen ott a PP - jo esetben er is valamit (manapsag eleg elszomoritoak ok is, ahogy olvasom)).

    3. 30-40 dollaros kosarral rendelnek, EU raktarrol. Checkoutnal ket opcio van: azonnali fizetes PayPal-lal - ekkor atdob a PP oldalara, be kell lepnem es nincs szallitasi koltseg (de vajon ez esetben nincs TN sem?! Ezt nagyon nem szeretnem). Valaki korabban azt irta, hogy PP-be belepes utan visszadob a GB oldalara es megis valasztanom kell shipping method-ot - ez vajon biztosan igy van? (nem mertem egyelore beprobalkozni vele, mert nem szeretnek veletlenul TN nelkul rendelni). A masodik, hogy Proceed to Checkout es itt mar ket lehetoseg kozul tudok valasztani:

    A. Flat Rate Shipping
    5 - 7 business days $3.28

    B. Expedited Shipping
    3 - 7 business days $8.03

    Nyilvan legfeljebb az A-t valasztanan, de: honnan tudom, hogy ez DPD vagy DHL lesz? Valaszthatom majd a DHL-t? (egyaltalan, van mar opcionalisan DHL-re lehetoseg vagy tovabbra is DPD?).

    4. A hirlevelre valo feliratkozas 50$-os ajandekkupon elleneben hol talalhato? :) Az oldal aljan ugyan van egy hirlevelre valo feliratkozas, de nekem nem jott rola visszaigazolo level, sem kupon.

    Koszi elore is!

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák