Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz LuckyL #20438 üzenetére

    Igen, ez bele is van írva: A határozat kötelezést tartalmaz, ellene a Fgytv. 34. § (2) bek. alapján fellebbezésnek helyen nincs, ... hatályon kívül helyezése kérhető a megyei bíróságtól.
    Merthogy ők ilyen kondícionális alávetési nyilatkozatot tettek. Ha tetszik az indoklás akkor kötelezés, ha nem tetszik akkor nem kötelezés :DDD . Olyan mint a garancia. 36hónap de ha ilyen ügyed van mint nekem akkor csak 12hónap.
    Hát nézd minden részlet ismeretében szerintem is nyert ügyem van. Gondolatom szerint nem létezik az a bíróság aki elfogadná a garis megjegyzésüket ilyen jótállási lappal. Fél lábbal a paradicsomban fél lábbal a biliben. Meg intézek is garanciát de kötelezettségem sincs, esküszöm mint az óvodában.

    Békéltető testületnél 08.05 -ig nem dolgoznak akkor meglátjuk mit eszközölnek utánna.

    Attix82: Áh már azt hittem hogy érdekelt vagy a hozzászólás alapján :). Tudod nekem sem volt időm egy 2perc alatt kipróbálható hiba esetén 45napos f**zpörgettyűhöz. Aztán üres igérgetéshez, majd a saját kondícionális igéretük totál semmibenézéséhez, hazudgáláshoz majd később hülyének nézésemhez. Van nekem egy gyönyörű diplomám nem közgazdász de programtervező informatikusi és van mögöttem 9 év szakmai tapasztalat ergó kicsit zokon veszem ha balfasznak neveznek és kompett hülyeséggel próbálnak érvelni hogy kibújjanak az egyértelműen őket terhelő felelősség alól. Az elején még viccesen álltam a dologhoz de mostmár őszintén fáraszt.

    Tegnap megküldték az ellenérveiket amire megküldtem a sárbatiprást immáron negyedik alkalommal de mint a 3 majom a filmek elején. Egyik vak, másik süket, harmadik néma. fellhúzták az egész védőbástyát arra a két indokra miszerint:
    - nem ismerjük el hibának (1)
    - nincs jótállási kötelezettségünk (2)

    (2) de van mert a jótállási jegyen 36hónap szerepel a termék neve mellett, de még ha el is fogadjuk hogy az alatta lévő jótálási feltételek szerinti 12hónap az igazi amiért én már be is záratnám őket mert akkor hány embert ba**tak át.
    (1) teljesen irreleváns, hogy ők mit ismernek el hibának ha (2) megállja a helyét ezt márciusban közölnük kellett volna de egy szó sem esett erről, másrészről meg a gyártó nem tudta megjavítani és kicserélte. Biztos azért cserélte és nem tudta megjavítani mert annyira nincsen semmi baja.

    Na ezt így ki kellett adnom mert még a végén bekülöm a Tékozló homárnak is :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák