Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    válasz Dhampir #8366 üzenetére

    Persze hogy nem überelhetetlen,a clevokban a hűtés,bővithetőség,hangkártya ami top...
    az anyaghasználat lehetne jobb de semmi gond vele(legalább nem reped porlik mint a Lenovok és nem tejfölös dobozműanyag mint az asus...és nem pohár alátét mint az acer...
    Mellesleg az általad emlitett konzumer gépek hűtése katasztrofa...kivéve ha fázik a tenyered :)
    A hangzás meg lehet igen,de ha beletolsz egy fülest...akkor megdöbbensz...

    Nekem nem volt szükségem IPS kijelzőre, se Skylake cpura,viszont a 8 szál az kellett igy nekem teljesen jó volt az i7-4xxx
    Aami fájó pont az általad emlitett gépeknél az a bövithetőség...na ott viszont itt 4 ram slot 4sata 2msata rögtön adott volt,és a gépen a létező szinte összes kimenet... vga nekem a 960-2gb karcsú...igy a 880 gtx 8gb nekem kapóra jött....

    az hogy sb xfi3 került bele nem az otvar ac hangkártya megmenekitett a külső hangkártya használattól is...

    ha mindezt megnézed..én megtettem..háát igencsak mélyen zsebbe kellett volna nyulnom...és nekem sem volt mindegy hogy 900 eu vagy 3000 eu amit költök gépre....persze abban skylake,ips és 980 lett volna...de nem lettem volna annyira elörébb se teljesitményben se semmibe max epénisz növelés lett volna :)

    Ami még azon kivül hogy a hűtésük jobb...ezeket egyszerű kitisztitani,pasztázni is..ami lássuk be..nem hátrány...

    ugyhogy a hozzák..az korántsem igaz,messze vannak még,az hogy van egy félrecsuszott modell amin most szeretettel lovagolsz--(amit nem igazán értek)az előfordul..tudod hány nem ajánlott asus és lenovo modell van?hány elcseszett széria?..jesszus.......

Új hozzászólás Aktív témák