Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz DonDragonka #62776 üzenetére

    Ejhhhh, megvilágosodtam mint szűzkisjány a kuplerájban... :DDD
    Szóval most csak a saját kijelzőjét használtam.
    Nix MUX e mán biztos, meg G-sync se, de van Freesync. És így már akkor értem miről beszél itten a közösség többi míveltebb, tapasztaltabb tagja.
    Mint látható ad is néhány fps-t ha DP-on van megkergetve a játék... Szóvel ezt máááár érteeeem!!!! Köszi mindenkinek az óvatos és kíméletes rávezetést.... :R :R :R

    G733QS Lowest 1920X1200 (DP):

    G733QS Lowest 1920X1200 (NixMUXOptimus):

    G733QS Highest 1920X1200(DP):

    G733QS Highest 1920X1200(NixMUXOptimus):

    Egyértelmű a 10% hátrány ha NixMUXOptimus a vezér...

    Viszont had dobjak még egy követ a tóba s remélem az általa keltett hullámok megint csak türelmes hullámtörőkre találnak... :DDD
    (Uhhh ez olyan szééép volt hagyok egy kis időt)
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Mi a fityfenét pörögtök ezeken a W-on amikor a 150W-os meg ezt tudja a fenti friss ropogós eredményekhez képest? Még ezzel a NixMUXOptimus-al is majdnem hozza a videóban boncolgatott ElitHiperSuper nem kommersz Isten Király vas eredményeit, jó nem mert 9fps-el kevesebb ha már high-on van. De légyszi, lassan, mindenki ismételje el velem k-i-l-e-n-c fps... atya Úr a mennyekben nem 125fps hanem 116fps, annyira hiányzik az a kilenc fps elmondani nem tudom, ja nem mert 21 fps felett már folyamatos a kép még ha nem is tökéletes, de itt nem arról van szó, hogy 21-et tud az egyik és 30-at másik...
    Ááááááácsi!!!!(megvilágosodás 2.0) Ja hogy ezért(se) elit ez a G733-as masina csak pfuj kommersz vacak. Váááááágom. Én kérek elnézést, hogy ez nekem nem jön át így elégedettség szintjén, mármint ezen a 9 fps-en nem tudok szomorkodni, mert pont nem is érdekel, hiszen kb észre se venném se a vénséges szemeimmel... Jáááááj túúúúúdom pont olyan kommersz vagyok mint a nyomi notebookom... Oszt még a MAC-es szakikra mondják, hogy elitisták... :D :D :D :D :D :D

    ÉREZD AZ IRÓNIÁT MINDENHOL légyszííí!!! Csak finoman a válaszokkal, nem felvenni, nem balhézni, csak érteni jöttem(na jó egy kicsit élcelődni is :DDD )... :R :R :R

    Emlékeztetőül ezt tudja a videós vas:

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák