Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz gago1975 #56433 üzenetére

    Szia!

    Az uj Razerre gondoltam. Az RTX3060 es 1800 Euroert elorendelheto (ha tudod olyan EU tagallamba rendelni ahova szallitanak).

    Abban van 2db SSD foglalat (nem derult ki tudna-e Raid-et). Tesztek meg nincsenek rola.
    Addig pedig csak spekulacio.

    Szerintem grafikus teljesitmenyben kozel lenne a 2 gep es siman lenne 2x szorzo az arakban.
    Viszont a 3070-es Advanced mar biztosan nagyon kozel lenne - es meg az sincs arban a kozeleben sem.

    HP omenrol en pont olyan teszteket lattam ahol magasztaljak, hogy mennyire gyors, halk, minosegi, huvos - es meg a 144hz kijelzoje sem szar ... lehet valoban kifogott egy szart...
    Mas tesztelo nem irt ilyenrol. Es itt 20-25 fokos difi van a tobbi tesztelohoz kepest, az tuti nem veletlen.

    [link]
    [link]

    Mivel a Covid miatt nem tudom sehol kiprobalni, igy meg varok a rendelessel - foleg egy ujabb verzional.

    De ha tudtok javasolni hasonloan eros gepet ami nem hangos es bovitheto, johet az info.
    Ne legyen nagy, ne legyen ronda (szubjektiv, de Macrol jovok) - inkabb business kinezet ami nalam elmegy. A jatekosoknak szant dolgok nem fontosak (mint kepfrissites, Gsync, stb).Csak egy eros gepet vennek amiben ott a potencial ha kell. :)

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák