Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Evil Snowman #46283 üzenetére

    Na, ezzel az erővel azt a kérdést is bedobhattad volna, hogy ki és miért van megelégedve a mai politikai helyzettel? melyik jobb; a Pepsi vagy a Coke? stb.

    Én régen szétkentem, aztán jöttek a meggyőző videók arról, amikor a plexi lappal nyomják szét a középre nyomott hurkát, illetve a már az eleve szétkent pasztát és lehetett látni, hogy valamikor tudnak a széntkenbe buborékok képződni. Úgyhogy elkezdtem a középre kolbász technológiát és is (meg nem kell sz@rakodni a kenegetéssel). Általában meg szoktam kérdezni az ügyfeleimet, de legtöbbször rám bízzák Aztán most ráfutottam egy csúnya sztorira. Most kétlaki munkát végzek, így hazahoztam a megkezdett kencéket. De most bent dolgoztam, és hoztak egy G731-est. Jót akartam és legjobb NT-H1 pasztából nyitottam egy újat és fenyomtam a középre a kolbit. Pár nap múlva jelentkezett az ügyfél, hogy két napig jó volt a procin a hőmérséklet, aztán nagyon megszaladtak. Hómofiszból nyomtam is pár tesztet; és valóban belenyalt a 95 fokba a 9750. Nem volt mit tenni, neki kellett futni mégegyszer. Amikor szétszedtem a hűtést (bár akkor nem tűnt fel) furcsa volt, hogy a hűtőfelületen alig van paszta, szinte kinyomódott az összes. Ez azért volt mert gyaníthatóan a frissen kinyitott paszta nem volt homogén és a szilikonos vivőanyag ki volt csapódva. Az meg pár nap alatt kinyomódott a hűtés alól és a semmi meg nem vezette jól a nagy meleget.
    Újrapasztáztam, spatulával elkenve (amit egyébként adnak hozzá) és máris jobb lett vagy 10 fokkal. Szóval azt mondom, ha nem papírvékonyan kened a pasztát akkor el lehet kenni, de különben a középre kolbász is jó, csak akkor oda kell figyelni.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • hszilard666

    veterán

    válasz Evil Snowman #46283 üzenetére

    Itt egy kiváló tutorial!
    [link]

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák