Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz Gubu0101 #100748 üzenetére

    viszont úgy írták máshol is, hogy ha sync-elni akarod a kijelzőn lévő fényt a fényforrásokra (legyen az led szalag, vagy konkrét állvány, stb..), akkor kell a hdmi sync doboz is, ami viszont durván megdobja a költségvetést

    alternatívaként a Govee-t kaptam, meg mondjuk az mindig szembe is jön face-en is , reklámozzák nagyon, most 50% átlagosan BF által, és kb negyed annyira jön ki ... csak ott nem tudom, hogy szintén dimmelhető, stb csak, vagy alkalmazkodik a kijelzőn megjelenő fényforráshoz és olyan színre állítja be őket, mint amit látsz is.

    amúgy pont emiatt tetszik a philips ambilight tv-k, de most nem tudom, hogy az is sync-eli a falra azt a fényt a led szalaggal/bármivel, ami a képernyőn is látszódik? mert egy 200K-s ambilight-os 55"-os tv-nél kicsit fura lenne, ha alapból a szett maga a hub-bal, sync-el meg a led szalag is nyom ilyen 150-et külön-külön (persze tudom, ott egybe lenne építve, tehát a hub és sync hdmi box kiesik)

    izzom xiaomi van csak, 4000 ft volt :D 3 napig hülyéskedtünk vele, aztán jóvanazúgy melegfehéren :D meg most két Commel RGBW okos sarok állólámpát vettem darabját 12ért. Csóri gamer szett a szobába :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák