Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz frame120 #46250 üzenetére

    Szia.
    Ha használt "igazi" gamer laptopot veszel 4-500K környékén vagy drágábban, az alap, hogy elviszi az ember, én mondjuk KillHates-hez és ő leteszteli, szétbontja, megvizsgálja egy pár ezresért.
    Ennyit megér a nyugalom.

    A használtautó előéletét is lekérdezi a vevő Carv...cal-tól ha van esze, illetve saját szerelővel, csápos emelőn, rázópadon megnézi az ember ha van esze.

    Nyilván ha egy "kazánkovács" szaki barmolja szét a gépet, ütvefúróval nyalja el az összes csavart és a hülye a VRam-ra gap helyett pasztát tesz, evidens, hogy nem veszem meg.

    Egyébbként a szervízben nem mondják meg egy újrapasztázás után, hogy nem a silány gyári paszta, hanem pld. MX-4 vagy Noctua NT-H1/2 -vel van megkenve a gép, épp ezért nem ugrik a garancia.
    Egyébbként az meg alap, hogy a gyári pasztát azonnal cserélni kell!!!!
    Aki nem így tesz az ne csodálkozzon a hőfokokon.

    Ritka, hogy normális paszta legyen "felkenve" a gpu+cpu-ra.

    Én is ezt tettem, 39peres volt a Helios 700 mikor a KillHates kezei közé került.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák