Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz Tegrinator #32010 üzenetére

    Mindennapi húrcibálásra nem tudom ez egyén függő nálam az aw volt ilyen téren az etalon, az bírta a strapát léptem már rá esett le betonra 1 és fél méterről .. csukta oda villamos ajtó metró ajtó stb stb és semmi baja nem lett, legalábbis a váznak csak apróbb sérülések. Ehhez képest az msi ha leesne 1 méterről az 100% hogy ripityára törne, de maradjunk annyiban, hogy a gépek 90% pont ezt csinálná mint az msi. Az aw ilyen téren etalon nemhiába rohadt nagy és rohadt nehéz. Itt neked kell eldönteni menynire vagy képes vigyázni a gépre én tuti nem, szóval emiatt nagyon nem is hurcolom ha mégis kell akkor majd az aw t fogom be erre.

    Melegedés... hát igen gpu az zseniális nagyon jól tartja azt amit kell, maga a hűtés jól megtervezett elegendőnek kéne lennie, ami szerintem gáz az a paszta. 2 héten belül viszem újrapasztázni a gépet, reménykedek benne, hogy kilehet valami jót hozni belőle, Az international megoldás az, hogy undervolt picit és a 3,9 ghz es 6 magos max turbot bios feloldás után 3,6ghz re veszik és állítólag úgy már nem throttlingol egyáltalán... vesztettél 300 mhz nem olyan nagy dolog.

    De remélem nemsokára tudok több infoval szolgálni ilyen téren :)

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák