Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz Medocsabi #23479 üzenetére

    12 től 18 éves koromig kézilabdáztam mikor áttettek a felnőt csapatba akkor hagytam abba mert már az nem volt poén. Mellette 15 től mind a mai napig kisebb nagyobb kihagyásokkal jártam konditerembe bár most már nem látszik meg rajtam de 16-22 éves koromig 75 kilosan lazán belenyomtam a 140 kiloba fekve, szóval igaz nem voltam élsportoló de tudom mi az a sport bőven.

    Ezek mellett pedig próbáltam anno esportolo is lenni Grandmaster szintig jutottam starcraft 2 be ami top 1% playert jelenti globálisan. Viszont azt abba kellett hagynom mert idegileg és fizikálisan nem bírtam a terhelést órákon kereztül koncentrálni és órákon keresztül akár 200-300 percenkénti tényleges hasznos kattintást / gombnyomást leütni nagyon durva terhelés.

    Inkább megyek emelgetni súlyokat vagy futok le 10 km -t mint hogy újra esportolo akarjak lenni.... eszméletlen nehéz sokkal nehezebb mint bárki is gondolná az a koncentráció precizitás és eszméleten durva reflexek és kézügyesség ami oda kell nem embernek való.

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák