Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Részemről sajnos megérett egy csere így a Clevo P775DM3-G laptop helyett berendeltem ezt [link]
    Hőmérséklet terén elvileg jobb lesz és a teljesítmény ugyanaz. Viszont a kijelző 60 hz-es IPS panel helyett 5ms válaszidős 120 Hz-es TN panel lesz. Az IPS panelt fel tudtam húzni 100 Hz-re, de azért a jobb válaszidős 120 Hz-es panellal nem tud felérni.
    Elvileg ma már átadják futárnak, bízom benne jövőhéten megjön.

    Mielőtt kérdezi is valaki, hogy asztali CPU-s laptopot miért cserélek mobil CPU-s laptopra, az okok:
    1) a régi laptopomat visszaküldtem gariztatni (pár apró hiba, nem vészes), de a DPD futárcég Budapesten elhagyta a csomagot. Szerencsére most az egyszer beletettem a magam által külön vásárolt méregrdága SSD meghajtókat és RAM-okat is, így azok is ugrottak...
    2) Bízom benne, hogy az Amazon garanciáztatása páratlan jó lesz ha igénybe kell venni. Az ígéret szerint ha 1 éven belül bajom van, akkor cserélik a gépet vagy ha már nem forgalmazzák, akkor a teljes összeget visszafizetik. Gyakorlatban kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de az Amazon nem azon cégek közé tartozik akik kamuznának ilyennel. Ja és persze oda-vissza állják a szállítást
    3) FullHD 120 Hz 5ms panelből gamer laptopot terén csakiks az MSI-nek van. Ennél nagyobb felbontással másnak lenne, de fullHD fölé nem akarok 1 VGA-val menni. Nekem bőven elég FullHD
    4) a laptop cpu-t közel olyan teljesítményre fel lehet húzni, mint az asztalit..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák