Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Azt hiszem tele lett a pélóm, az almás sz@raimmal :W
    A harvder elképesztően jü, de ez, a nyálcsorgatóknak kitalált, oprendszer egy vicc.
    A fosbúk átdob egy chrome ablakba, ahol van egy felugró TikTok ablak. A telefon blokkolja (az iOS, nem a chrome!) és visszadobja a taskot a fészre. Az megnyitja azonnak új ablakban a chrome-ot, megy a blokkolás és kezdődik előről. kb 200 ablak után brutál laggolás, felizzot a CPU, mire ki tudtam kapcsolni nagynehezen (mert persze azt sem lehet hardveresen) Telefon újraindít, chrome megnyit és mintha mi sem történt volna kezdi a loop-ot :W Oké, kikapcs, chrome eltávolít (mert nincsen egy kényszerített leállítás, bmeg) és felrak. Majd persze minden szirsz@rt megint be kell állítanom. Oké, jöhetnek az okosok, hogy használjam a faszarit, de nem akarom, nem szeretem, nem tetszik, nem tudom a winfosos böngészésem folytatni, stb.
    A másik, hallgatok egy zenét, bejövő hívásom van és NEM HALKÍTJA LE, hanem a Kimi no na wa-t hallgatjuk amíg a taskok bugyraiból elő nem túrom az éppen zenélő szoftvert :O
    Ami nagyon tetszett, hogy van hardveres némítás az iPhone-okon. Ez tök, jó! De nem lehet beállítani semmit, kussba vágja az egész készüléket! Ha úgy felejtem, akkor lett egy nyugis napom! :D és még kismillió abszurd dolog.
    Majd ha nyálcsorgató trotty leszek, akkor veszek nagypapafónnak egy iPhone43Plus-t, azt majd beálltja az unokám és lesz boldogság, ha hív majd valaki....

    Bocsi, hogy ide sírtam ki magam, de ez tényleg egy vicc...

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák