Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMy

    tag

    válasz pigster #1069 üzenetére

    Sajnos egy egész napot szenvedtem vele és nem sikerült megoldást találnom. Valami Xpadder nevű progit találtam, az nem lenne rossz, csak az analóg karok érzékenységét nem lehet vele állítani, szóval nem lehet finomhangolni egyáltalán. Mire megfordulok vele egy játékban, "lemegy a nap".
    Én is csak ezt az opciót látom értelmesnek, amit mondasz. Csak ahhoz a mostanit el kéne adnom, mert annyi pénzem nincs, és az a gáz, hogy ezt a legjobb barátomtól kaptam, ballagási ajándékként. :( De azért meg felesleges megtartanom, hogy itt porosodjon csak.
    Előtte egy Logitech Dual Actionöm volt. Én nagyon szeret(t)em, volt hozzá rendes, gyári progi, be lehetett szépen konfigolni, nem volt vele semmi gondom. De a sok NFS-től a jobb analóg kar túl érzékeny lett, szétszedtem, hátha meg tudom csinálni, de csak még jobban elrontottam. (Elvittem egy "szakértőhöz", aki a nyákot szétégette... ergo javíthatatlan már, így sok mindenre nem lehet használni.)
    Láttam most Vaterán ebből egész olcsón mindjárt 2-t is, természetesen használtan. Mit gondolsz, megéri még egy ilyet venni? Az nekem nem ügy, ha kábeles és nem rezeg, csak azt nem vágom, hogy az új játékok mennyire támogatják, mert nem egy mai csirke.

    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák