Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz #75128832 #3223 üzenetére

    Lehet szerencsés ember vagy, hogy a Te példányod valóban visszaáll középre. De ezt nehezen hiszem el egy ilyen elvakult, fanatistának, aki a beszűkült világában éldegél. :D:D
    Könnyen bebizonyíthatod és akkor megkövetem magam itt mindenki előtt: TeamViewer. Én pedig nézem azt a pontosságot és visszaállást középre. Utána Te is nézheted ahogy bemutatok neked MS kontrollert azzal, hogy nem áll vissza középre. Na meghátrálsz??? :D:D:D Mi lesz???
    Nem egy darabról van szó. Kipróbáltam 5 darabot (újakat és régieket vegyesen) Egy sem állt vissza! Sőt itt is írták, hogy nekik sem áll vissza. Nem azt kell nézni, hogy játékban nem mászik el. (Ha nagyon gáz elmászik.)
    Hanem az értékeket.
    Nekem volt már 1-2 kontrollerem. Egyik 3 évig, másik 4-ig, harmadik szintén 3 évig bírta. Egyik sem MS volt és egyik sem romlott el. Agyonvertem őket. :D:D:D
    De biztos az XBox az egyetlen minőségű. Szerencsétlen. Az, hogy hány bites pedig számít. Nem a pontosságban, hanem az érzékenységben.
    Szóval lenyelheted az XBox kontrolleredet, mert az MS képtelen egyenletes minőséget hozni, ahol nem általons dolog a visszaállás pontatlansága és még technológiailag is elmarad egyes daraboktól.
    Az elavult pontossága mellett azt pedig elfelejted említeni, hogy a triggerek egy tengelyen vannak. Szintén elavult, spórolós megoldás.
    Azt sem értem hogy mondahtod, hogy egyik minőségibb a másiknál szinte az életedre esküdözve miközben egyszer nem használtad a kritizált példányt. Ezzel le is írtad magad hitelesség szempontjából (is).
    Az pedig, hogy egy játék XBox kontrollerre írnak milyen baromság? Ha XInputot használ egy játék akkor XInputot támogató hardver kell neki, nem XBox kontroller. Teljesen mindegy, hogy ki gyártja.
    Nehogy már egy szofverfejlesztő (aki XInput használatában is otthon van) hasába akarj lyukat beszélni. :D:D:D Ekkorákat régen röhögtem mint rajtad. :D:D:D:D
    Nos mi lesz a TW-es tesztelésekkel? El ne fuss. :D:D:D:D

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák