Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz SunMount3r #4412 üzenetére

    8 kontroller jó lehet pl fifában pro clubbozni 4v4-ben + AI meg hasonlók. :)
    Én sokáig 360-ast használtam, már bőven a one megjelenése után is, nagyon jó kis kontroller, elég jó áron meglehet már kapni, szerintem az alá abszolút nem érdemes adni. A one sok mindenben más, nekem szokni kellett a 360 után kicsit, mert nagyobb és nem illett úgy a kezembe. Idővel persze könnyen rááll a marok (hmm) és utána már egyértelműen jobbnak mondanám, mivel nem csak a ravaszai kellemesebbek, puhább járásúak, de az analóg karok is sokkal precízebben irányíthatóak. Dark Soulsokban a szűk kis peremeken amikről könnyű leesni azért a 360-as kontrollerrel néha bajban voltam mert jóformán 8 irányt kezel hiába "kar" és nem volt elég precíz. A one kontroller ezzel szemben olyan mintha ehhez képest 16 irányú felosztást használna tehát ott pontosabban belehet lőni egy adott irányt.

    Ja pro tipp xbox one és ps4 kontrollerekhez ezt mindenképp ajánlom: Koponyás védőgumi.
    Nagyon kellemes, jól tapad, nem csúszik le az analóg karról és az ujjad sem csúszik el rajta, stabil érzete van és nem kopok el a kar feje sem. Én ilyet rendeltem 10db-ot de ha elhasználódik tuti rendelek még, nagyon jó!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák