Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz Kingcobra #29 üzenetére

    Szia!

    Én most váltottam, előtte két évig Kaspersky IS volt, előtte Norton. A Kaspersky repült, mert volt egy két dolog amit nehezen viseltem( nem akart leállni a gépem, volt egy két verziófrissítés, ami után teljesen instabillá vált a program), így inkább bebukom a licensz témát, de nem kínlódok vele tovább :(

    Vettem egy G-DATA szoftvert, a nagy telepítő meg is ijesztett, gondoltam, ez jól ráül majd a rendszerre, de kellemes meglepetés ért, a Kasperskynél pattogósabb a progi, bár én nagyon nem értek hozzá, a gépem gyorsabb lett.

    Idáig teljesen jól muzsikál, talált egy pár férget a rendszerben, amin a Kaspersky átsiklott(vagy mit tudom én :DDD ), és ami nagy előnye, hogy nem telepít fel semmi kéretlen vacakot(pl. Secure Connection), és ennek nincsen problémája a titkosított portok vizsgálatával, amivel a másiknak komoly problémái voltak(pedig alapbeállítás volt)... :F

    Én elégedett vagyok, ha nincsen nagyon alulméretezve a vas, akkor nem lehet gond, az árán lehetne finomítani még, mert szerintem az első vásárlás drága, de alapjában véve remek szoftvernek tűnik, nem volt még vele problémám.( Win7 64)

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz bjoc #71 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos, hogy alaptalanul detektál, újra és újra. Több évig használtam, mappa szinten biztos, hogy megoldható a kivétel kezelés.

    Sajnos minden AV-nek megvannak a hülyeségei, de a GD nem mai versenyző. Biztos vírusmentes a fájl?

Új hozzászólás Aktív témák