Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz gooool #609 üzenetére

    Na nekem 3 nap pihi lesz futásból :(
    2 napja futás után éreztem a jobb vádlimat. Talán az volt a baj, hogy a 2-2-es légzésnél mindig jobb lábra indítottam a kilégzést. Állítólag ilyenkor jobban odaverjük a "kilégző lábat", azaz jobban terheljük. Tegnap este lenyomtam egy 50 km-t bicajjal nagyon erős tempóban, meg előtte sokat gyakoroltam az egylábas tekerést spd-vel. Szóval nem múlt el teljesen a vádli fájdalom 2 nap alatt, de ma mégis nekilódultam egy 5 km-nek, hogy 5 perc/km tempóban lefussam. 1300 méternél annyira elkezdett fájni a jobb vádlim, hogy abba kellett hagynom a futást. Pedig ma direkt bal lábra kezdtem a kilégzést. Amúgy rendkívül izmos a vádlim a bicajtól :B
    Bicajozás közben csak 1x sérültem meg idén, és hagytam ki 5 napot, pedig minden nap sokat bicajozok. Akkor elinduláskor túl nagy áttétellel megerőltettem a jobb combfeszítőmet. De a futással úgy néz ki könnyebb kisebb-nagyobb, és kellemetlen sérülést összeszedni:(

    (#608) mormota: a cappuccino 3in1 porokban növényi zsír van, és minimális tejfehérje.
    7-re jársz dolgozni, akkor előtte elég korai lenne reggelizni. Melóhelyen nem lehet enni nyugisan megreggelizni? ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák