Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz gagyilovag #39605 üzenetére

    Köszi szépen, korábban már megtaláltam én is :) Már sokmindenen túl vagyok, így bő egy év alatt.
    Én ezt a bokarögzítőt használom: [link]

    Nem volt olcsó, de fél éve mikor rájöttem, hogy jó lenne, hirtelen kellett és akkor megvettem. Kínából fele ennyiért is meglehet rendelni egy legalább ilyen jót. Abból indultam ki, ha éjjel segít, akkor nappal még jobban számíthat, hogy tartsa az ember sarkát. Be is vált, de azt tudni kell róla, hogy hosszú távon olyan sokáig fog tartani az elhagyása, mint amennyi ideig hordta az ember.. Néha már amúgy az fáj, hogy rajtam van..

    A kenőcsökben én már nem hiszek, edzéshez használom a INNO Rheuma forte krémet, hogy meglegyen a vérbőség, úgy nem is érzem. Meg néha szoktam használni Flexagilt. De igazából a problémát nem oldja meg egyik sem..

    Nálam a lúdtalp a legnagyobb probléma, meg hogy évekig nem vettem komolyan, nem hordtam hozzávaló betétet. Így túl lett erőltetve. Amúgy a doki is mondta, hogy nagyon meg kéne erősíteni a talpi izmokat, ez látszik is amikor lábujjhegyre állok.. Amíg ez nincs meg, valszeg nem is fog ez elmúlni teljesen.
    Tehát elvileg nem csak a hengerezés és nyújtás, hanem sok talperősítés is kell.. De legtöbb helyen amúgy is ezeket a gyakorlatokat ajánlják.
    A futást én sem ajánlom, főleg, hogy szerencsédre csak kezdeti szakaszban vagy, így még megúszhatod az évekig tartó szenvedést.. Én meg már letojom, mert megyek versenyre. Már nem érdekel lassan az egész, mert betelt a pohár.. De már nagyon..
    De azért egyre inkább kezdek ráállni ezekre a rehab gyakorlatokra, olyankor nagyon jó érzés!

Új hozzászólás Aktív témák