Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #32269 üzenetére

    Downshifter / Darts szériák még mindig futnak, eszement olcsón látni őket néhol (felénk 40-50 EUR-s árcimke teljesen mindennapos ezeken). Gondolom különösebben az sem érdekel, ha nem a legfrissebb modell kerül a lábadra. Ezzel együtt én inkább körülnéznek egy outletben, ha lehetőség adódik, azért ha sikerül ennyiért kifogni egy Pegát, vagy Vomerot, esetleg egy Lunartempot, akkor az jobb vétel. És akkor még csak a NIke-kínálat jött szóba, márpedig Asicsnak is vannak időnként kihagyhatatlan ajánlatai (nálam nem olyan tartósak, mint a Nike-k, de ismerek olyat, akinél igen, szóval ez is lehet egyéni tényező is). Persze a lábadat neked kell ismerned, főleg ha van valami speciális igény, meg célszerű felpróbálnod őket, de én azért inkább szélesebbre tárnám a spalettát, hogy több opció is beférjen rajta.

    Párom pl. kezdi teljesen elhagyni a Nike-t, most Saucony / Brooks vonalon érdeklődik, ezeket is ki lehet fogni ennyiért. Nálam eddig a Pegasus volt a legproblémamentesebb vonal, sóval én meg ebből táraztam be több párral is, a be nem vált próbálkozásokat pedig kénytele-kelletlen leselejteztem (de mostanra már legalább tudom, hogy mire kell figyelni).

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák