Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz deicide #24520 üzenetére

    Sík, aszfaltos, illetve sima ösvényes - errefelé elég jó a kerékpáros- és túraúthálózat. Én is hasonlóan gondolkodtam amúgy, 10 km amúgy sem az a táv, ami sok teret ad a taktikázásra. Félmaratonnál ugye más a helyzet, ott be is ütött 14-17 km körül valahol a krach a tempó miatt, onnét zuhant a teljesítmény (szóval van még hova alapozni is), itt bízom benne, hogy nem érem el ezt a pontot ilyen 'rövid' idő alatt.

    inf3rno: Köszi a biztatást neked is. A 10 km amúgy nem az elsődleges táv, inkább csak a felkészülés mellékterméke, a következő nagy cél az októberi maraton lesz majd - persze tudom, hogy ahhoz még az alapok is gyengék, hogy ott értékelhető tempót tudjak majd tartósan, úgyhogy előtte valamikor szeptember környékén nézek egy félmaratont, hogy a márciusi 2:03-at mennyire sikerül lejjebb tolni. Az kereken fél év, szóval tér van a játékra, utána már amúgy sem kockáztatnék a maraton előtt túl kemény tréninget, aztán meg kezdődhet újra az alapozás.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák