Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Grass #172 üzenetére

    A mai komolyabb sportcipo gyarak mind eleg jo csukat gyartanak,azzal a feltetellel ha kb 6 honaponkent csereled ujra (ami nalunk eleg ritka szokas).
    Azt is tudnod kell,hogy egyaltalan nem ajanlott a tartos betonon valo futas,ha versenyre keszulsz es meg akarod edzetni a labad,akkor is eleg a heti 5-6 edzesbol 1-2x menni betonon..a jo bemelegitest stb. nem is emlitem azt gondolom mar mondtak.
    2 futo havernak es tonkrement a terde es ok sok versenyt mentek betonon,maraton-ultramaraton.Jomagam csak nehany versenyt mentem betonon-aszfalton,de elarulom a palya sem sokkal rugalmasabb(hiaba ''gumirozott'').Foldesut,fuves terep az az igazi,ha evekig szeretnetek futni es megkimelni a testet...

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • tibyke

    tag

    válasz Grass #172 üzenetére

    ez leginkabb attol fugg, hogy milyen tipusu a talpad, labfejed, es milyen a gordulo mozgasod (tehat hol ersz foldet, hol csapodsz be, hol es hogyan gordulsz, es honnan rugaszkodsz el)

    en sokaig nike parti voltam, de az elozo 5 cipom mar adidas volt, es szerintem a kovetkezo 5 is az lesz. (most konkretan 2 adidas response control-t nyuzok)

    mindenfelekeppen javaslom a spuri futoboltot (futanet.hu cimlapon van ra link), ott kb 120 fele cipo van, a lanyok nagyon kedvesek es aranyosak, ill. legtobbszor Szucs Csaba is ott van, tuti, h fognak talalni valami jo csukat a labadra. erdemes elvinni az elozo par cipodet, abbol is sokat meg lehet am tudni az elso bekezdesben leirtakbol.

    (ha spuri elofizeto vagy, vagy esetleg BSI torzsfuto, akkor alapbol jar 6% kedvezmeny, illetve pl a Vaci uti adidas boltban - sztem a tobbiben is - 250 shell smart pontert kapsz 10% kedvezmenyt)

    jo futast, sikeres cipovalasztast!

    t

Új hozzászólás Aktív témák