Új hozzászólás Aktív témák

  • uran89

    csendes tag

    válasz cpt_sanya #60 üzenetére

    Én megvenném. Sőt meg is vettem.

    Azért amikor egy Kirby vagy Mark of the Ninja 30 fps-sel fut, akkor kiakadtam rendesen, főleg az árazást nézve.

    A Switch utódja már évekkel ezelőtt be lett harangozva, már azelőtt is évekkel vártam, hogy mikor lesz végre egy olyan hardver, ami nem egy krumpli keménységével vetekszik vagy esetleg lesz-e valamiből PC-s port (akár magasabb árat is hajlandó lennék érte fizetni, mint amennyibe az N e-shopba kerül). Egyik sem valósult meg, így akkor vettem egy Switch-et.

    A Zelda-t a mai napig nem toltam ki. Azért veszem meg ezeket, mert jó játékok, de számomra zavaró, hogy vennem kell egy célhardvert, ami nem képes a számomra megfelelő minőségben futtatni, amit ráadásul mind AAA áron kell megvenni.

    Elmulátorral mindig volt gondom, egyszerűen soha semmi nem ment hiba nélkül, pedig a PC-s hardverekre se sajnáltam a pénzt.
    Számomra a legjobb az lenne, ha Steam-re kidobnák amit lehet, egy Steam Deck-el vagy hasonló PC-s kézikonzollal, mellé egy asztali Pc-vel úgy játszanék mindennel, ahogy és ahol akarok (a Playstation-nél örülök, hogy kitarottam ilyen sok évig, hogy csak azért se vettem, csak elkezdték ott is kidobni szép lassan, amiket szerettem volna).

    Én megértem, hogy sok embernek ez tökéletes és elég, csak azért voltam csalódott, mert aki az átlagnál több pénzt lenne hajlandó áldozni, annak nincs más alternatívája, csakis az emulátor.
    Persze a Super Mario Wonder tényleg csodálatos azon is, imádom, de pl a Zelda BoTW-ot azóta se pótoltam, pont azért, mert abban reménykedtem hogy lesz még olyan konzoljuk, ami legalább ugyanazt a minőséget tudja (meg kell jegyezni, hogy egy 65"-os Tv-n elég durván kijön az alacsony felbontás problémája), mint a sima Switch-en, csak épp mikrolag mentes 60 fps-sel.

Új hozzászólás Aktív témák