Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    Sziasztok!
    iPod Nanohoz keresek fülest, fökent edzeszez kellene, illetve esetleg utcara. Többnyire rapet hallgatok, bar idönkent becsuszik egy kis progressive is, de ez ritka.. A lenyeg, hogy szeretem ha van böven basszus a zeneben, de azert szoljon rendesen, ne csak a mely legyen. Ami meg fontos lenne, illetve jo lenne ha lenne, azok az iranyito gombok (hangerö, play/pause..).. A Sennheiser CX 680i-at nezegettem, de nem tudom milyen lehet, gondolok itt föleg arra az uszony szerü nyulvanyra, ami ha nem passzol akkor gondolom nem valami kenyelmes, vagy hogy meger-e ~50 eurot. Igazabol nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e egy komolyabb fülest dragabban, vagy vegyek egy tök alapot (pl sonyt) 15-20 euroert. Van annyi különbseg hangzasban? Azt meg nem irtam, hogy csak ilyen szilikonos in-ear fülesek jatszanak.. Egy eve kb vettem egy TDK fülest, nem volt nagy összeg, kb 3k, de 2-3 honapig birta, es megtört a kabel a csatlakozonal, ami azert egy 10-15k-s fülesnel mar eleg kellemetlen lenne. Szoval a kerdesem az lenne, mit ajanlanatok?

    u.i.: Nezegetem a korabban linkelt Xears-eket, de nem nagyon latom, ebböl van esetleg olyan, amin rajt vannak a vezerlögombok? Ez a 30+8 euros vetelar nem tünik rossznak, plane 110 helyett..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák