Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    veterán

    válasz Shufny #11091 üzenetére

    A CX300-ban meg a Sony EX082-ben is több mély van, mint a CX400-ban. Mély szempontjából a három közül a Sony szerintem a legjobb, bár picit abban is több van a kelleténél (emlékeim szerint). Tuti jól passzol persze :D Lehet nem is a mennyisége a baj, hanem hogy nem elég részletes, vagy nem megy kellően mélyre. A Xears rettenetesen mélyre megy le, csak mint említettem, meg is nyomja. Tuti, hogy a nagy érzékenység is közrejátszik. Amúgy a foam adapterrel ez kevésbé jelentkezik, de azzal egyéb viszonylatokban is megváltozik a hangja, szóval maradok a szilikonnál. Alapból a közéső szilikon zár rendesen, a kicsivel pont jó lenne a mély, csak az meg beengedi a zajokat - ergo csak csendes környezetben használható, oda meg nem IEM kell :D

    Én nem tudtam, hogy ennyire jellemző az IEM-ek mély-kiemelése. Mivel zárt tér, nyilván erősebben jelentkezik a dolog, és erre még valószínűleg rátesz két lapáttal a nagy érzékenység meg a nagy driver átmérő. Én naiv azt hittem kapok egy Superlux HD668B-t IEM-ben :DDD

    Egyébként egy orosz oldalon volt a "review", igazából csak egy gyors összefoglaló. Ott írták, hogy TD100 elektronikusra, az XT120Pro meg jazzre meg olyan zenékre, amik a kiegyensúlyozottságot kívánják meg, vagy akinek nem kell "sok basszus" (gyűlölöm ezt a basszusos hülyeséget leírni, csak a többség kedvéért teszem, hogy megértsék a problémám - Egyébként a hideg futkos a hátamon a szótól :DDD ). Lehet csak én reagálom túl, meg hogy meg kellene barátkoznom a dologgal, csak ugye nagyon elüt a HD668B karakterétől, nekem meg az az etalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák