Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Zoliee #94903 üzenetére

    Ant nálad/szerinted mennyi idő alatt melegszik be? Én 15-20 perc után már semmilyen különbséget nem hallok.

    Illetve nem írtam róla, nálam van kölcsönben fehér_ember Antja, amit itt is köszönök. :R Így össze tudtam hallgatni a sajátomat (régi prototípus, Nichikon kondikkal) és az övét ("limited edition", az enyémhez képest ránézésre más benne: Mundorf kondik, relés hangerő poti, aranyozott rca-k). A kapcsolás ránézésre nagy vonalakban ugyanaz, a táp szintén, a legtöbb kondi, ellenállás a lapon ugyanaz. Hangra a karakter hasonló. Inkább finom, de azonosítható különbségek vannak, a drágább limited edition jobban szól. Elsősorban gyorsabb a hangindulás, azt mondtanám, a lecsengés is, illetve a sajátomon hangyányit fedett a magas tartomány, a LE felül tisztább. A diszkrét hangerő-állítás a LE esetében számomra nagy lépésekben történik, a sajátom ebből a szempontból praktikusabb. Elsősorban hangfallal (Lua Con Brio) hallgattam őket, 20 m2-t bőven bezenélnek. Fejessel az LE-ben kisebb különbség van a két bemenet között, a prototípusban markánsan elválik egymástól a két bemenet, de egyik sem olyan finom, mint az LE.

    Ha valaki Antban gondolkodik, ajánlom neki a jobbik verziót. A hangerő potit tartanám meg a prototípusból, a kondikat a limited editionből.

Új hozzászólás Aktív témák