Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LML

    tag

    Sziasztok.

    Pár napja vásároltam egy Amilo A1640 notit. (15.4 Wide, 3000+Sempron, 512DDR 60Gb Hdd, dual layer DVDRW stb...)

    A gyári Xp home ot legyalultam, és prof ment a helyére.
    A driver CD nincsen nálam (még nem kaptam meg), a drivereket a FSC oldaláról leszedtem, viszont a programokat nem leltem sehol. ( az összes driver megvan és hibátlan)

    Viszotnt volt egy olyan progi rajta, ami a touchpad görgetést vezérelte (most csak le és fel megy a kurzor), valmint a Caps lock és társai lenyomása esetében kiírt egy figyelmeztetést. Na ezt a cuccost nem találtam meg.

    Ezeket honnan tudnám letölteni? Esetleg valaki akinek ilyen notija van, el tudná küldeni nekem?

    A hangkártyához nincs esetleg valami program (equalizer stb), mert a fsc oldalán csak a driver van fent, nincs ehhez valami program?

    Minipci hely ugye nincsen ebben a tipusban? Mert én alul lebontottam amit tudtam (hdd takaró, procc takaró, és az usbs rejtett hely takaró), de én nem találtam benne minipci helyet ahova a wlant tudnám tenni.

    Én a wlan kérdést egy Xmicro mini USB adapter szétszedésével és a panel elhelyezésével oldottam meg a rejtett helyre (pont befér, és 3k volt nem 15k mint a fsc gyári megoldása).

    Alapvetően elégedett vagyok a Notival, előtte Gericom Bellagio volt pár napig, attól sokkalta jobb.
    Gyorsabb, szebb a kijelzője, jóval tovább bírja az akkuja, sokkalta többcélú mint a gericom volt. Idővel egy turion procit teszek majd bele, de egyenlőre elég a sempron is bőven.
    Játszani még nem próbáltam rajta, majd ma este nézek egy 3dmark ot.

    A segítséget előre is köszönöm

  • LML

    tag

    Akit érdekel kb féláron új, eredeti, nagykapacítású Fujitsu-Siemens akku, az kattintson a linkre:
    [link]

    Elképzelhető, hogy lesz még egy eladó ugyanilyen kondíciókkal, mert haver is készül eladni a 1640-ét. (Együtt rendeltük az akkukat)

Új hozzászólás Aktív témák