Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Stitch #8 üzenetére

    Ízlés dolga, nem tudom mi fogott meg a tolószékes és a babakocsis találkozásában de valamiért tetszik. Pedig általában az igen látványos és színes képeket szeretem, főleg amin csillog vagy tükröződik valami. Aki szokta nézegetni a feltöltött képeimet, az láthatja, hogy magam is sokszor ilyen képeket csinálok. Ja, szeretem még az éjszakai városképeket is.
    A fotópályázatok alapvetően azért vonzanak, mert nem mindig van ötletem hogy mit is kéne fotózni aztán az a vége hogy csak úgy lekattintok valamit ami épp megtetszik aztán vagy bejön vagy nem. Közben meg az is igaz, hogy valószínűleg így készülnek a legjobb képek, csak ezektől szerintem viszonylag keveset lehet fejlődni. A pályázatokon meg gyakran adott a téma és a feladatot kell megoldani, közben meg mégsem szabad sablonosnak maradni és lefotózni a kötelezőt mert normális zsűri nem ezeket a képeket hozza ki győztesnek. Ha meg tudom oldani a kitűzött feladatot úgy, hogy elégedett legyek magammal akkor már boldog vagyok, ha még helyezést is elérek akkor meg aztán pláne. Legszívesebben valami nagyértékű utalványt nyernék amit fotósboltban lehet elkölteni:) Lenne pár ötletem, hogy mire:)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • Extremdigita

    tag

    válasz Stitch #10 üzenetére

    Sziasztok!

    Nos igen, pályázatok...csak egy baj van vele...a kicsiket meg lehet nyerni gond nélkül...de a nagyobbaknál minő meglepetés, előre megvan a nyertes..ugye nem gondoljátok h magyarországon müködik az, hogy valaki ''ismeretlen'' egyszercsak nyer egyiken is......ha ilyennel összefuttok az is csinált nyertes....dobjunk mögé egy jó marketinget, mert azt az embert fel lehet használni pénzszerzésre, majd megtámogatjuk cuccokkal, de így is min. a dupláját visszanyerjük majd.....

    Lsd Lumix pályázat...hogy hogy nemp pl természet kategóriában kinek a képével találkozik az ember már megint? Persze, hogy a máté bence ( csakazértis kicsi betükkel) ki nem találnánk, hogy darvas képeivel ami nekem már igen unalmas...no, ez nem péniszirigység meg minden, de egyszerüen úgy müködnek a dolgok, hogyha van ismeretséged akkor van minden.

    És igaz, nem feltétlen a jó képek nyernek!

    Acid

    Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

  • adnoctum18

    senior tag

    válasz Stitch #260 üzenetére

    Hello!
    Nem vagyok egészen képben ennél a pályázatnál,az nem kizáró ok,ha megvágom a képeimet? Változtatnék a kivágáson néhánynál.
    Vagy mindenféle manipuláció tilos?

    ...már megtaláltam a választ,nem tiltott a manipuláció! :D

    [ Szerkesztve ]

    ---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

Új hozzászólás Aktív témák