Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Stitch #8 üzenetére

    Ízlés dolga, nem tudom mi fogott meg a tolószékes és a babakocsis találkozásában de valamiért tetszik. Pedig általában az igen látványos és színes képeket szeretem, főleg amin csillog vagy tükröződik valami. Aki szokta nézegetni a feltöltött képeimet, az láthatja, hogy magam is sokszor ilyen képeket csinálok. Ja, szeretem még az éjszakai városképeket is.
    A fotópályázatok alapvetően azért vonzanak, mert nem mindig van ötletem hogy mit is kéne fotózni aztán az a vége hogy csak úgy lekattintok valamit ami épp megtetszik aztán vagy bejön vagy nem. Közben meg az is igaz, hogy valószínűleg így készülnek a legjobb képek, csak ezektől szerintem viszonylag keveset lehet fejlődni. A pályázatokon meg gyakran adott a téma és a feladatot kell megoldani, közben meg mégsem szabad sablonosnak maradni és lefotózni a kötelezőt mert normális zsűri nem ezeket a képeket hozza ki győztesnek. Ha meg tudom oldani a kitűzött feladatot úgy, hogy elégedett legyek magammal akkor már boldog vagyok, ha még helyezést is elérek akkor meg aztán pláne. Legszívesebben valami nagyértékű utalványt nyernék amit fotósboltban lehet elkölteni:) Lenne pár ötletem, hogy mire:)

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák