Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    Hadd dicsekedjek egy kicsit:
    Lezárult a Vendegvaro.hu 2006. őszi-téli amatőr fotópályázat, 1311 kép, 4 kategóriában, szeptember közepétől mostanáig tartott és a ''Magyarország emberei'' kategóriában első helyezést értem el ezzel a képpel: [link]
    A teljes végeredmény: [link]
    A pályázat nagyjából pont akkor indult, amikor elkezdtem fotózni. Nem egészen 3 hónapja fotóztam, mikor a győztes képem készült, ezért is vagyok rá büszke :)
    A memóriakártyának máris megvan a helye, úgyis most veszek dslr-t, legalább arra nem kell költeni :DDD A Zoom magazint majd szorgosan olvasgatom, a Sörmentés Budapesten c. könyvet még nem tudom, micsoda, meg a Hungary Cardot se de valami utazási kedvezményeket ad, legalább szép helyekre el tudok majd menni fotózni kedvezményesen.

    A pályázatról még annyit, hogy a zsűri ízlése nagyban eltért az enyémtől, én a szép színes, szemet gyönyörködtető képeket szeretem, ők meg jobban kedvelik, ha kicsit elvont, vagy minimum fekete-fehér vagy sepia, van rajta valami elmosódott dolog vagy kuszaság. Ezt csak azok kedvéért mondom, akik esetleg a következő fordulókban is indulnának, hogy ne lepődjenek meg, ha nem a szerintük legjobban sikerült képek lesznek eredményesek.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák