Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz ShadowLac #99458 üzenetére

    Tudom mik a szabályok amúgy és mi volt a gond kb 3 évvel ezelőtt, aminek én is részese voltam, de azóta sok minden változott. Én szerintem újra lehetne gondolni a topikot. Vagyunk itt kb 10-en aktívak. Új tag "szökőévente" 1-2 jön ide majd annak is elmegy a kedve, hogy hosszútávon itt maradjon és megosszon képeket. Akinek mobilfotózás a hobbija, a legtöbbje már szerkeszti (pontosabban túlszerkeszti snapseeddel) a képeket, elég csak a FB fotós csoportokba benézni. Gcam nem szerkesztő program és mára igencsak ismertté vált + népszerű is, főleg a Xiaomisok körében. Mai szemmel nézve sztem bőven elfér már a topikban, mint összehasonlítás a gyári kamera mellett feltűntetve, hogy melyik kép mivel készült, elvégre a kép mellett van a szöveg, vagyis nem megtévesztés, és amit amúgyis kevés telefon használ ki jól. De legalább az újonc látná, hogy mivel lehetne jobb képeket csinálni, ha a gyári nem képes rá megfelelően márkától fügetlenül. Én így látom ezt most.
    Nem vitát akarok, csak sztem tárgyaljuk újra a dolgokat épp ésszel. :)

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák