Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    válasz taptaq #67813 üzenetére

    Az a lényeg, hogy most mennyiért lehet venni őket. Az LG G4 90-100k körül van, a Nexus 5x pedig 70k-ról indul. Fotókat pedig tettem már fel tegnap is. Az egyik raw-ból átdolgozva jpg-be a másik (ugyanaz a kép) pedig a sima jpg.

    Egyébként a felbontást sikerült csökkenteni HD-ra illetve vele együtt a DPI-t is csökkentettem, de nem igazán tetszett a telefonnak, full HD-ra csökkentve a felbontást és 537-re a DPI-t eddig tökéletesen üzemel. :)

    Azonban még próbálkozom valahogy megtalálni a megfelelő HD felbontás+DPI érték kombót, hátha valahogy megfelelően használhatóvá tudom tenni a telefont HD felbontáson.

    Amúgy ezt a telefont játékok, médiatartalmak, böngészés, VR stb.-re vettem, ezért a kamerája nem is foglalkoztatott, míg nem ráleltem, hogy igen jó kis kameramodul lakozik benne. Fényképeket ezért olyan sokat nem is készítek vele. A második ilyet azonban elsősorban fényképezésre fogom használni. Megvétel után az első dolgom az volt, hogy lefuttattam a megfelelő programokat, hogy abban is ez a kameramodul van-e és szerencsére teljesen ugyanaz. :)

    akooos: Ha HTC 10-et is tudtam volna ennyiért venni, simán azt választottam volna. :) (csak az most több, mint dupla annyiba kerül a legolcsóbb helyen is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák