Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz sdd2 #12776 üzenetére

    Nem kötekedés, de ez volt a harmadik offod ebben a témában, szóval simán kiírhattad volna a véleményed ide is ;)

    De akkor én leírom a véleményem a One S-ről. Egy olyan telefon, ami ötvözte volna a Sensation és az S2 pozitív tulajdonságait, mint pl qHD Samoled kijelző, fém burkolat, bivaly hardver, stbstb. Ez mind szép és jó, részletre talán ki is tudtam volna fizetni. Ám arról megfeledkeztem, hogy nem bővíthető microsd-vel, és mint tudjuk, a 16GB memóriából durván 10-et, vagy talán annál is kevesebbet használhat a kedves user. Sok embernek elég az is, de én minden porcikáját ki akarom használni, és ahhoz meg kevés! Ha már van benne egy viszonylag frankó kamera (ami a vártnál/ígértnél kicsit gyengébb lett, de sebaj), akkor használni is akarom (gondolom annyira már ismertek, hogy én elég sokat használom a mobilomat fényképezőként/kameraként). Egy kép mondjuk 1MB, videónál meg mondjuk 1 perc az 100MB körül lehet. Ehhez hozzájönnek a telefonon tárolt filmek, merthogy sokat utazok, és olyankor sokszor előfordul, hogy nem csak zenét hallgatok vagy netezek, hanem filmet nézek (pl. 1 nap alatt 3-4 Dexter rész csak a buszon ;] ). Zenéből 500MB, max 1GB van a telón, de lehet, hogy ezzel sokat mondok. És akkor ott vannak az alkalmazások/játékok is. Nem titkolom, néha az unalmas percekben kipróbálok ezt-azt. És a legnagyobb "baj", hogy egy komolyabb 3D-s játék lassan 1GB körüli adatottal jár.

    Lehet számolni...

    Tudom, hogy ez nem teljesen általános használat, de sajnos nálam pont ezért esett ki az amúgy nagyon bejövős One. A Sony P is tetszik, de ott detto ugyanez a bajom. Én valószínűleg visszatérek az S2-höz, hacsak nem jön ki idővel valami jobb alternatíva. Ott 16GB belső tárhely van, amit tovább bővíthetek a 32GB-os microsd-mmel, szép a kijelzője, jó a kamerája, erős is, és szép lassan az ára is megy lefelé.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák