Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Wesder #27962 üzenetére

    Az a baj ezekkel a (idézem) "PC/woke" jelenséget legjobban támadó emberekkel. Hogy maguk se veszik érte, hogy mennyire meg lettek vezetve ezekkel youtube videókkal, hírekkel, közösségi posztokkal, akik minden áron ezt a jelenséget támadják. Az, hogy igazából dróton vannak rángatva, és csak fújják azt a sok szart, ami ma elárasztja a netet ebben a témában. És képtelenek belegondolni, felfogni azt, hogy el lehet ez mellett szó nélkül is. Én is tudom, hogy van ilyen, vannak ennek a támadói, de vállat vonok, és továbbmegyek. De ma már baz***g minden topikban, minden témában felmerül ez a baromság, és csak nyomják-nyomják a hülyeséget. Ráadásul, (legtöbbször) kaukázusi, hetero, felnőtt férfiak. Akik soha a büdös életben nem fogják megérteni a kissebség, a másság elnyomását. Bármilyen fogyatékossággal együtt élő ember nehézségeit. Vagy etnikum béli megkülönböztetettséget.

    És engem az b*sz fel a leginkább, hogy én is fehér, felnőtt, egészséges, férfi vagyok. Mégis el tudom ezt fogadni, és ha nem muszáj nem foglalkozok vele. Úgy gondolom, vagyok annyira intelligens, hogy jobb ha kimaradok belőle, mert ez nem az én harcom, vagy nem rám vonatkozik. De mindig vannak, akik megpróbálnak engem, vagy minket, meggyőzni arról, hogy márpedig mi meg vagyunk hülyítve... :(((
    Magatokba kellene nézni "gyerekek".
    Még egy árva Forza Horizon 5-öt is képesek vagytok ezzel támadni..

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák