Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pácienske

    újonc

    Pár éve vagyok a főorvos betege. Több alkalommal is műtött, mindig sikeresen. Nagyszerű, kiváló orvos.
    Segítőkész, megbízható, türelmes, kedves, humánus, mindig lehet számítani rá.
    Az utolsó műtét elött történt a dolog. Fel hívtam a főorvost a mobilján, női hang jelentkezett be.
    Bemutatkozott.....a főnővér.Mondom: főorvossal szeretnék beszélni, Válasz: főorvos a műtőben van, de
    különben sem ér rá, nagyon elfoglalt, sok munkája van, csütörtökön külföldre utazik." Ott is el lehet
    menni orvoshoz." Jól értettem? A főnővér ilyen el utasító hangnemben válaszol. Meg sem kérdezte,
    miért keresem a főorvost és miért akarok beszélni vele?. Mindenkinek, aki a főorvost keresi ez a válasza?
    Ezzel alá ássa a főorvos tekintélyét. Vagy ez egy jó bevált módszer a betegek, eltávolítására?
    Ilyen egy segítő munkatárs. Vajon a főorvos tud erről a tevékenységéről? Nem hinném, hogy az ő,
    hozzá járulásával csinálja ezt. Sajnálatos,hogy egy elismert, jól menő kórházban ( Gyula, megyei
    kórház, fül ,orr,gégész) ez meg történhet.
    fi ir

Új hozzászólás Aktív témák