Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz fatal` #4632 üzenetére

    A triplehead húz szét egy jelet tulajdonképpen három képernyőre. Van a dualhead2go is, az csak 2 monitorra szed szét. Igazából egy baromi jó találmány, de mivel nincs grafikai processzor, így igen komoly háttér kell a számításokhoz! Sokat gondolkoztam én is rajta!

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

  • Cypresss

    senior tag

    válasz fatal` #4632 üzenetére

    Igazság szerint már jóval előbb megvolt a Matrox és szépen összeszoktunk. Kb háromynegyed évvel később jött az eyefinity, amivel még nem volt időm alaposabban megismerkedni, de az első benyomások alapján nem váltottam. A triplehead2go-ban megismert bazzel management-et nagyon (tudod, ez az oldalsó monitorok torzítását küszöböli ki, és a nem folytatólagos képet varázsolja azzá, úgy hogy összehúzza a két szélső monitor képét) szeretem, az eyefinityben is van hasonló, de nekem az nem nagyon tetszett. Így visszatértem a Matroxhoz.
    Az is szempont volt, hogy a Matrox-al, egy kimenetről három monitort tudok meghajtani (alsó három monitor), még a felső kettő külön jelforrást kap, így az FS indítása során nem kell állandóan kínlódnom a széthúzott kép egy monitorra történő visszaméretezésével a teljes képernyőre történő váltás során. Egyszerűen csak kitöltik a teljes képernyőt és kész. Ahányszor ki-be lépek mostanában full screen-ből és vissza, nagyon sok időt megtakarítok ezzel. :)
    Nem tudom mennyire volt érthető amit mondani akartam, remélem valamennyire igen.

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák