Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz gyulank #5206 üzenetére

    Az meg windows topik, de mivel minden benne van, nem csak a böngészett anyag, az már tényleg mindenre kihat, így tényleg csak Boot-ra vetted az SSD-t...
    Nincsen sok programom, pláne még most, de a játékok egyértelműen a HDD-re mennek (az én esetemben), és még 3 fő kliens (steam,origin,torren), mivel ezek "nem" a rendszer részei, minden más az SSD-n van, és vigyázok, hogy pl letöltésnél letöltsem (HDD-re), és ne megnyissam (temp-be, ami az SSD-n van) a dolgokat, és kész... én is most látom csak be, hogy parázok, de már kezelem magam...

    De ha bizonytalan maradtál, akkor is megcsinálhatod, hogy megvan az SSD-d alapbeállításikkal, használod egy hónapig, akkor átraksz egy időszakos elemeket gyűjtő mappát HDD-re, (HDS-sel) meglátod, hogy miben befolyásolja az írt mennyiséget, majd leveszel egy másikat STB,STB. Extrém körülmények mellett is kibírnak több hónapot az SSD- nem hogy elnetezgetve ...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák