Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz soultrapp #793 üzenetére

    Ha 30 ms a betöltés, akkor kérem a gépedet!! :DD

    Egyébként SSDOK szerint minden rendben van , nem rossz driver miatt van a lassú betöltés, ha lassúnak lehet nevezni 30 mp-et...

    Annyit megtehetsz, hogy lecseréled a W7 alap AHCI driverét, ( mivel most az van fent) , az ezen a oldalon található AMD Chipset Drivers-ben rejlő AHCI driver-re, még pedig úgy hogy nem teszed fel az egész chipset drivert, hanem custom telepítést választva, csak az AHCI drivert pakolod fel.

    USB3-as driverrel kapcsolatban az tanácsolom, hogy innen töltsd le a 9/16/2011 Windows® 7 64bit 6.62MB Etron USB 3.0 illesztőprogram verzió:0.104-t , talán jobb lesz, mint a W7-es, persze ha nem ez lenne már alapból is fent.

    Egyébként meg 8 GB RAM mellett én soknak tartom a 8 GB lapozófájlt, szerintem elég 400 MB is. Ha a hibernálást nem használod, akkor azt is letilthatod, újabb 6 GB szabad helyet kapsz az SSD-n.

    Ha kész vagy , újra dobj egy képet SSDOK-al, és mérhetsz is egyet CDM-el, de igazából ugye az lesz a nyeremény számodra, ha gyorsul a boot.

    Szerk: Ehh ..már megint lassú voltam... De legalább ugyanazt írtam majdnem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák