Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz arn #32212 üzenetére

    Nem értünk egyet. Egyébként az érvelésedet sem értem, meg írod, hogy meghajtón belül másolgatsz, így nem lesz meg a nyers különbség, erre levonod azt a tanulságot, hogy megéri a felárat. Persze ez a kitétel mindig szubjektív, kinek mi éri meg. Szerintem az NVMe-t kihasználni tudó emberek nagy részének sem ér meg ekkora árkülönbözetet. De ha neked tényleg megérte, akkor használd egészséggel.

    Ami engem illet, én az NVMe-t sem tudnám kihasználni, így nekem a 970 EVO sem éri meg az árkülönbözetet, de még az Adata SX6000, SX7000 sem. Pedig én is eljátszottam a gondolattal, hogy ha lesz hozzá olyan gépem, ami támogatja, csak a technikai kíváncsiság miatt bevállalok egy NVMe-s SSD-t, de mindig elcsábít az, hogy akkor már ugyanabban az árban egy 2× akkora SATA3 SSD, mert sebességre elég az átlag felhasználásomra, és a tárhelyet viszont kihasználom, abból sose elég, bőven elég az, ha felteszek még pár (akár csak régebbi, pár GB-os) játékot, vagy pucolgatom olyan gyorsan ki a torrenteket.

Új hozzászólás Aktív témák