Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv all!

    A szerelés jóval tovább tartott mint maga a win reinst - kb. 5perc alatt fel is ment a DVD-röl, de a számokkal valami csak nem stimmel.

    A beállításokat megfelelőnek látom, de azért nézzetek rá.

    Amit még tudni kell hogy az alaplap BIOS-ban a
    "S-ATA Controller 0 -> Enchanced"
    "S-ATA Controller 1 -> Enchanced"
    opciók nem jelentek meg, az összes többit a felsorolásból beállítottam.

    A telepítés során van még egy érdekes tétel, lehet hogy ez a gond bár nem hiszem, az hogy nem tudtam formázni az SSD-t, hiába mentem a haladóra, csak a telepítés volt. Utána ment a fájl kibontás, de 0%-on maradt egy darabig. Ekkor rájöttem hogy innen format már nem lesz, ezért bezártam. (HDD-n is elfelejtettem annak idején 3éve, de visszalépést követően ez megoldódott)

    Szóval bezártam és ezzel visszaléptem, ekkor már megjelent a rendszer számára fentartott rész is, amit már lehetet volna mókolni, de a nagy rész továbbra se volt mókolható - de oda telepítettem.

    Az alaplapon elméletileg 3db Sata 6Gb/s csatlakozó van:
    -2db Intel P67 szürke és SATA6G-1, SATA6G-2 jelöléssel a lapon - ide csatlakozna majd a 2db HDD
    -1db Marvell kék és SATA 6G_E1 jelöléssel a lapon - ide csatlakozik most az SSD

    Esetleg dugjam át a legkisebb szürkébe, vagy lehet a kábel nem elég gyors?
    Fontos lenne a mielőbbi válasz mert a telepítést addig nem folytathatom, amíg ez a probléma nem tisztázódik. Előköszi!

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák